Соціум

Ліжко та лампу, спроєктовані у Франківську, представили на виставці в Нью-Йорку (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Нью-Йорку стартує велика виставка i am u are, що поєднала понад 100 українських творців із різних сфер — предметного дизайну, технологій, кераміки й текстилю, видавничої справи тощо. Представлені там розробки – із франківської урбаністичної лабораторії Metalab, пише Репортер.

ліжко для ВПО Metalab

Зокрема на виставці у  Нью-Йорку представлено ліжко з універсального набору меблів для ВПО “Ко-Хати”. Його спроєктувала Тетяна Пашинська разом із командою, а виготовили модель у відкритій лабораторії  -мейкерспейсі. Вже 500 таких ліжок використовуються в житлах КО-ХАТИ для внутрішньо переміщених осіб. А принципи, що використовувались при проєктуванні, роблять його зручним для будь-яких компактних просторів.
Прототип ліжка було створено під час воркшопу з предметного дизайну, що відбувся в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» для підтримки нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську.

ліжко для ВПО Metalab

Читайте також: Нова економіка. Франківськ за кілька років може стати центром інновацій

Також на виставці представлена лампа Vyshnia, яку розробив  резидент Відкритого цеху “Парасолька” Павло Марченко.

Її кругла форма тактильно приваблює, тож з’явилася ідея, що вона повинна вмикатися дотиком.

В розробці дизайну “Металаб” керується принципами кругової економіки, стійкості, універсального дизайну. Це – основна складова продуктів за замовчуванням.
Виставка триває з 24 до 26 березня.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.