Соціум

Лісівники Прикарпаття відправили на Херсонщину 2 тонни допомоги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Понад дві тонни продуктів, ліків, засобів гігієни, 100 л палива, генератори, буржуйки відправили лісівники державних лісогосподарських підприємств Франківщини жителям Херсонщини.

Загалом з лютого лісівники державних лісогосподарських підприємств Прикарпаття надали допомоги у вигляді лісоматеріалів, гуманітарної допомоги, паливно-мастильних засобів, транспорту, генераторів, інструментів, медикаментів та ін. у сумі на понад 100 мільйонів гривень. Про це повідомляють в пресслужбі управління лісового та мисливського господарства, пише Репортер.

Херсон пережив вісім місяців окупації і вистояв. Наше завдання якнайшвидше допомогти херсонцям налагодити побут. Звісно, відновлення потребує часу, але спільними зусиллями допомагаємо людям закрити першочергові потреби у їжі, теплому прихистку та гігієні, – каже Сергій Кокоць, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства.

З початку військових дій лісництва лісогосподарських підприємств Франківщини прийняли на проживання 407 переміщених осіб зі східних регіонів держави.

На сьогодні 142 працівники держлісгоспів Прикарпаття боронять цілісність та незалежність України. У 68-й єгерській бригаді служать 54 лісівники з Франківщини. За спільні кошти лісові господарства придбали для бригади багі, пікапи, 150 комплектів зимового одягу, дрон «Matrice» та ін.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.