Соціум

Лікарні в різних куточках України отримають станції StarLink

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Українським медичним закладам та установам у сфері охорони здоров’я передано 590 станцій супутникового інтернету StarLink американської компанії SpaceX.

Завдяки терміналам StarLink лікарні матимуть безперебійний доступ до супутникового інтернету. У разі перебоїв зі зв’язком кожна станція зможе роздавати якісний Wi-Fi на десятки пристроїв, пише Репортер з посиланням на сайт МОЗ.

StarLink новини Івано-Франківська

«Станції глобальної супутникової системи Starlink уже розгортаються в закладах охорони здоров‘я в різних куточках країни. Наші лікарні завдяки широкосмуговому супутниковому інтернету від SpaceX зможуть завжди залишатися на зв’язку. В умовах війни це надзвичайно важливо», — повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За словами міністра, ці системи будуть використовуватися закладами охорони здоров’я під час відключення або за появи проблем з основою мережею. Це дозволить лікарням мати доступ до супутникового Інтернету навіть у зонах, де через активні бойові дії тимчасово відсутній зв’язок.

Забезпечити лікарні системи від SpaceX вдалося завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я з Міністерством цифрової трансформації.

Starlink — це глобальна супутникова система, що дозволяє забезпечити швидкісний інтернет.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.