Соціум

Лікарні Прикарпаття отримали медобладнання для реанімації (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Лікарні Прикарпаття отримали шприцеві інфузійні насоси для відділень реанімації та екстреної медичної допомоги. Сучасні прилади використовують також для лікування важких пацієнтів з онкологією.

Адже вони, пояснюють медики, дозволяють дозовано вводити в організм необхідні препарати, не травмуючи зайвий раз хворого, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Лікарні Прикарпаття отримали медобладнання для реанімації (ВІДЕО)

Шприцеві та інфузійні насоси, а також розхідні матеріали для них, закупило профільне міністерство – за кошти держбюджету.

Загалом ми отримали 37 одиниць обладнання та велику кількість розхідних матеріалів, що забезпечить роботу на рік, – говорить директор департаменту охорони здоров’я ІФ ОВА Ігор Дмитренко.

Більшу частину медичного оснащення, яке нині закуповує держава, спрямовують у заклади, що обслуговують і переселенців. Прикарпатські – одні з таких.

Читайте також: Біжи та допомагай. Франківськ готується до благодійного півмарафону

До тилової області, пояснює голова ОВА Світлана Онищук, продовжують приїздити люди з «гарячих» регіонів. Відтак лікарні перенасичені пацієнтами. Тож потребують додаткового обладнання, аби всім забезпечити якість послуг.

Загалом додаткове обладнання отримають 11 лікувальних закладів області.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.