Соціум

“Лікарні переповнені, люди в їдальнях і на коридорах”, – Марцінків про ситуацію із COVID-19 у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr
Міський голова Франківська розповів про ситуацію з наростанням кількості хворих на коронавірус у місті та у франківських медзакладах.

У Франківську склалася загрозлива ситуація із кисневим забезпеченням, сказав у прямому включенні на каналі 1+1 Руслан Марцінків. За його словами, проблема в тому, що є тільки кілька фірм, які прокладають кисневі мережі і встановлюють розгалуження, повідомляє Репортер з посиланням на Курс.

Нагадаємо, на вчорашньому брифінгу в ОДА йшлося про те, що лікарні Франківщини тільки 50% забезпечені кисневими мережами.

Що стосується Франківська, то обидві міські лікарні мають кисневі мережі відповіддно до своїх можливих потужностей. Так, у лікарні №1 на Матейки підведення кисню зробили впродовж минулих трьох місяців коштом міського бюджету. А про ШВЛ для цього медзакладу, сказав мер, подбали волонтери.

“Ще два тижні тому ситуація із захворюваністю була більш-менш стабільна, – розповів Руслан Марцінків. – Маємо відчуття, що зараз пішов значний ріст. Зараз наші лікарні дійсно є переповнені, люди – в їдальнях, люди – на коридорах. Десь за два-три тижні, відчуваємо, кількість палат із киснем, які треба підготувати, і ми зараз цим займаємося, буде потрібна для Франківська 350-400-450. Тому ми змушені йти на непопулярні кроки: пологовий будинок, корпус дитячої лікарні, дві поліклініки зараз обладнувати для ковідних хворих”.

На Франківщині минулої доби виявили 411 осіб, які захворіли на COVID-19. Це найбільша кількість виявлених хворих за добу в області від початку пандемії коронавірусу. 5 хворих померли.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.