Соціум

Ковші для навантажувачів GRizzly

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для розширення сфери застосування стандартні вилочні навантажувачі комплектують змінними робочими органами. До числа останніх відносять і спеціальні ковші для навантажувачів, які допомагають в транспортуванні сипучих вантажів, наприклад, зерна, піску, снігу, сміття або добрив. При цьому такий ковш не може бути використаний для риття траншей або вилучення ґрунту.

Якими бувають навісні ковші для навантажувачів

Застосовувані для розширення функціональності навантажувачів ковші, зазвичай, відрізняються лише об’ємом – від 0,5 до 1,2 куб.м. Таке оснащення встановлюють на підвилочну плиту спеціальної машини вантажопідйомністю близько 1-8 т. Зі збільшенням обсягу ковша зростає і продуктивність спецтехніки, однак розмірний ряд розглянутого обладнання обмежений експлуатаційними характеристиками навантажувача.

Переміщення вантажу і перекидання конструкції відбувається за допомогою гідравлічного (в разі, якщо на навантажувачі є додаткова гідросекція) або механічного приводу. Якщо користувачеві не потрібно маніпулювання навісним обладнанням, то ківш може бути закріплений статично.

Важливо, що перекидач може бути встановлений на навантажувач як разом з ковшем, так і з вилами. Такий пристрій дозволяє відхиляти робочий орган на 50 градусів вгору або на 40 градусів вниз. Робота цього вузла направляється машиністом з кабіни вилочного навантажувача, а привід функціонує за рахунок підключення гідросистеми. Якщо для ефективної спільної роботи перекидача і вил потрібне використання допоміжної тари, то у випадку з ковшем цього не потрібно, оскільки він сам є ємністю для переміщуваного вантажу.

Є й багато інших моделей цього виду навісного обладнання, що широко представлено в Grizzly.ua та є в наявності.

Про достоїнства обладнання

Ковш для вилочного навантажувача має незаперечні плюси в застосуванні:

  • міцність;
  • зручність і надійність монтування на каретку або вила;
  • комфортний в експлуатації;
  • має широку сферу застосування (сільське і комунальне господарство, будівництво тощо).

Ковші для навантажувачів переміщують значні тяжкості, тому їх виготовляють з міцного металу. Цей агрегат оснащений кріпленням, що дозволяє виконувати монтаж-демонтаж змінного обладнання за лічені хвилини. Таким чином, в короткий термін навантажувач трансформується в машину, здатну переміщати сипучі матеріали і дрібносипучі фракції.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.