Соціум

Котів з-під Харкова лікують у притулку для тварин поблизу Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Шість котів зі села Циркуни Харківської області перебувають на реабілітації у благодійній організації “Прихисти друга” в селі Старий Лисець на Івано-Франківщині.

Люди телефонують, цікавляться породистими котиками. Але, почувши, що тваринка хвора, відмовляються. Наразі притулку потрібні сухі корми та гроші для лікування тварин. Про це Суспільному розповіла волонтерка Любов Філь, пише Репортер.

У Франківську лікують котів з-під Харкова
Любов Фіголь знає історії кожного з врятованих під Харковом котів

Нам їх передали із “Зоопатруля”. Волонтери їздять в “гарячі точки” і підбирають тварин, які найбільше страждають від війни. Ці коти — зі села Циркуни Харківської області, яке обстрілюється від початку війни. Два шотландці, один рудий, один білий і два чорно-білі, — каже Любов Філь.

Котів спочатку планували везти у Львів на перетримку. Але жінка, яка зголосилася прихистити тварин у Львові, не змогла їх взяти. Тому організація “Прихисти друга” взяла їх до себе.

Любов Фіголь знає історії кожного з врятованих під Харковом котів.

Господарі шотландців виїхали, а тварин залишили на сусідів. Був “приліт” в будинок, сталася пожежа. В одного з котиків обгоріла мордочка і тулуб, а про другого ми думали, що він сліпий. Але в нього, виявилося, гнояться очі. Їх врятували сусіди, а потім віддали волонтерам “Зоопатруля”. Білий кіт вийшов на дорогу і ліг під машину патруля. У рудого — осколкове поранення. Його знайшли в зруйнованому обстрілами домі. Чорно-білі прийшли до старшої жінки із сусідніх будинків. Вона їх годувала. Побачивши “Зоопатруль”, попросила котиків забрати, — розказує Любов Філь.

Організація “Прихисти друга” — реабілітаційний центр перетримки для тварин, які мають травми.

Її створили близько двох років тому. Наразі тут на реабілітації перебувають понад 100 тварин.

Є 100 собак, десять котів і три маленькі кошенятка з Бородянки. Наш знайомий, який возить гуманітарну допомогу, їхав у Бородянку і там по дорозі підібрав кішку з новонародженими кошенятами, — каже Любов Філь.

У реабілітаційному центрі тваринам надають медичну допомогу. Вони перебувають тут тимчасово, поки їм не знайдуть господарів.

Щодо котів з-під Харкова, поки ніхто не зголосився їх взяти додому. Хоча телефонують, цікавляться породистими котиками. Але, почувши, що тваринка хвора, відмовляються.

Наразі притулку потрібні сухі корми та гроші для лікування тварин.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.