Соціум Фото

Конфлікт між нацпарком і Пістинською сільрадою триває – в НПП “Гуцульщина” взялися рубати ялинки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Протистояння за “Маєток святого Миколая” між НПП “Гуцульщина” і Пістинською сільською радою, на чолі з сільським головю Тарасом Бейсюком, продовжується.

Директор НПП “Гуцульщина Юрій Стефурак раніше повідомляв, що Пістинська сільська рада хоче захопити “Маєток” і що Тараса Бейсюка цікавить лише прибуток із парку, а не її розбудова.

Читайте: Директор НПП “Гуцульщина” заявляє, що “Маєток святого Миколая” намагається захопити сільрада

У п’ятницю, 30 листопада, у мережі з’явилося повідомлення про те, що компанія чоловіків, на чолі з Бейсюком, захопила “Маєток святого Миколая” і поміняла там замки. Викликали поліцію, яка відкрила кримінальну справу за цим фактом.

Читайте: Голова Пістинської сільради захопив “Маєток святого Миколая” і змінив на дверях замок

У суботу, 1 грудня, у НПП працівники лісгоспу під керівництвом лісничого Петра Пліхтяка почали спилювати ялинки. Про це повідомили на сторінці у Facebook Національного природного парку “Гуцульщина”.

“Керівництво ДП “Кутське лісове господарство”, як і Пістинський сільський голова, також за “співпрацю”, лише Т. Бейсюк каже: “ви працюйте, вкладайте кошти, розвивайте маєток, а сільська рада буде збирати кошти”, а лісгоспівців задовільняє, щоб національний парк вирощував посадматеріал, а вони його реалізували”, – йдеться в дописі.

Згідно з документами, які пред’явив покупець ялинок, мали зрубати 100 штук, однак встигли тільки 13. Працівники служби державної охорони парку заблокували їх роботу, склали протоколи, викликали поліцію, яка конфіскувала зрубані дерева.

“Після тривалого протистояння, а також з’ясування всіх обставин правоохоронними органами, відкрито кримінальну справу, ялинки конфісковано”, – пише на сторінці НПП.

Читайте: Франківщина саботує збереження карпатських пралісів, – експерти
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.