Соціум

Комунальники Франківська розповіли, які дороги відремонтують цього року (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В місті розпочинається сезон ремонту доріг. Про те, які дороги відремонтують цього року у Франківську в своєму блозі написав міський голова Руслан Марцінків.

Цього року Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою планує врешті закінчити капремонт частини вулиці Мазепи – від кільця вул. Набережна ім. Стефаника до вул. Гурика, та вул. Івана Павла ІІ.

Також візьмуться і за маленькі вулички середмістя – Петрушевича, Крушельницької та Курбаса. Курбаса обіцяють зробити навіть кращою, ніж Лесі Українки. Також у планах реконструкція вул. Автоливмашівської від залізничного переїзду до вул. Юності.

«До ремонту магістралей залучаємо великі фірми з потрібною технікою і досвідом, бічних вулиць – менші, місцеві фірми, а поточний ремонт буде здійснювати КП Муніципальна дорожня компанія. Бюджет міста, на жаль, не дозволяє ремонтувати величезні магістралі лише нашими силами, тому що в такому разі в місті б не робилося більше нічого. Тому визначали пріоритети на цей рік. Будемо робити», – говорить Руслан Марцінків.

Проект вулиці Івана Павла ІІ

Управління капітального будівництва до Дня міста відкриє три відремонтовані вулиці – Військовий ветеранів, Підгірянки та Республіканську. На них відремонтували дорожнє покриття та тротуари, а де потрібно – замінили мережі.

Крім цього, капітальні ремонти ведуться ще на 8 об’єктах. Так, на вулиці Вовчинецька від вул. Дучимінської до вул. Симеренка облаштовують тротуари. Такі ж роботи ведуть на вулиці Індустріальній, а з травня тут планують розпочати асфальтування. На Галицькій від роз’Їзду на Калушське шосе до вул. ХІміків залишилося завершити верхнє покриття та облаштувати тротуари.

Проект вулиці Петрушевича

На вулиці Ушинського зараз облаштовують водопровід, на Софіївці – дощову каналізацію. Також мережі облаштовують на вулиці Макогона та Коперніка. На вул. Левинського облаштовуються тротуари, а на Стуса – проводять світло.

Також планують відремонтувати стару частину вулиці Надрічної. Зараз готуються до підписання договору з переможцем тенедеру.

Проект вулиці Курбаса

Ще на 4 об’єктах виконуються вишукувальні роботи та розробляється проектно-кошторисна документація. Це вулиці Січинського, Озаркевича, Барнича та Крайківського.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Проект реконструкції Автоливмашівської
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.