Соціум

Коломийський садок передав майже 100 подарунків для дітей на Донбасі (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Близько сотні подарункових наборів для маленьких жителів Донбасу передав Коломийський заклад дошкільної освіти №19 «Ромашка».

Зробив це садок в рамках ініціативи 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади під назвою «Допоможіть святому Миколаю до дітей із прифронтової зони». І адміністрація, і вихователі, і батьки, і діти, радо відгукнулись, пише Репортер з посиланням на НТК.

Коломийський садок передав майже 100 подарунків для дітей на ДонбасіЗібрані подарунки передали у фонд підтримки гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Далі їх доставлять на Схід, де бійці, у ролі Миколая, даруватимуть їх малечі.

Ми прочитали про цей заклик від 10 гірсько-штурмової бригади і зацікавилися. Дуже активно підтримали її батьки, діти, працівники. Малюки переживають, розповідають, як подарунки мають потрапити до діток, – каже директорка закладу Ірина Липка.

За словами директорки дитсадка, діти добре обізнані з темою війни. Вихователі розповідають їм у доступній формі те, що цікавить малих. Зокрема, пояснюють, чому їм доводиться спускатися в укриття під час тривоги.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.