Соціум

Коломийські освітяни-волонтери створили на фронт мобільну лазню і пральню

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З Прикарпаття на фронт відправили лазне-пральний комплекс. Реалізували запит військових однодумці об’єднання «Освітяни Коломийщини».

У пересувний контейнер вмістили резервуари для води та пристрої для її нагрівання, кілька душових кабін, пральні та сушильні машини, а також лазню на дровах, йдеться у матеріалі НТК.

Коломийські освітяни-волонтери створили на фронт мобільну лазню і пральню

Волонтерське об’єднання «Освітяни Коломийщини» утворилося під час Революції Гідності. Наполегливо, щоденно, ефективно працюють до сьогодні.

Лише у цьому році відправили на фронт дві станції РЕП, три укомплектовані безпілотники, величезну кількість запчастин для автомобілів та колеса, а тепер ще й лазне-пральний комплекс.

Щоб змайструвати лазне-пральний комплекс, волонтерам знадобилося півтора місяця. Часто працювали вночі, перед уроками та поміж ними.

Повністю все облаштоване автоматикою. Тобто безпечне навіть для користування у польових умовах, – каже волонтер, директор П’ядицького ліцею Віталій Костюк. – Точну вартість сказати ми не можемо, бо багато матеріалів нам давали безкоштовно.

Все ж, орієнтовна вартість проєкту – понад 200 тис грн. Над масштабним проєктом працювали, крім волонтерів, різні ГО, церковні громади, представники влади, закордонні благодійники. Це вже не перший такий комплекс, який створили освітяни Коломийщини.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.