Соціум

Керівників 20 підприємств Франківщини просять знизити споживання електрики

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер-п’ятницю, 20 та 21 жовтня, з 07:00 до 23:00, у Івано-Франківській області застосовані графіки обмеження споживання електроенергії для енергоємних промислових споживачів.

На електронні адреси клієнтів зараз надходять листи із детальнішою інформацією про обмеження споживання. Про це пише Репортер з посиланням на повідомлення пресслужби “Прикарпаттяобленерго”.

Власників підприємств просять знизити споживання електроенергії

Графіки стосуються лише 20 великих промислових підприємств області. Керівники цих установ мають самостійно вжити заходів, щоб обмежити споживання електричної енергії 20 та 21 жовтня з 07:00 до 23:00.

Підприємства області мають віднестися з усією відповідальністю до ситуації, яка склалася в країні, – повідомляють у компанії. – Зверніть увагу, що йдеться про обмеження споживання електроенергії лише для крупних промислових підприємств. Це розпорядження не стосується підприємств критичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність області.

Читайте: СБУ затримала блогера, який оприлюднив відео обстрілу Бурштинської ТЕС

Як інформує компанія, такі обмеження електроенергії є тимчасовими, впроваджуються у взаємодії з диспетчерами НЕК “Укренерго”, спрямовані на збалансування енергосистеми та пришвидшення відновлення електромереж в регіонах, електромережі яких зазнали обстрілів.

Для населення залишається актуальною необхідність мінімізувати використання енерговитратних приладів: обігрівачів, бойлерів, електроплит, пральних машин, духовок, кондиціонерів, мікрохвильовок, підігріву підлоги тощо.

Якщо графіки обмежень споживання не дадуть очікуваних результатів, диспетчерами НЕК «Укренерго» можуть бути застосовані інші варіанти обмежень. Про введення їх в дію будемо інформувати додатково, – йдеться у повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.