Відео Соціум

Католицькі школярі Франківська зібрали гроші для обладнання дитячої реанімації (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Впродовж жовтня учні Католицької школи св. Василія Великого проводили благодійний ярмарок: готували солодощі, різні вироби декору, а опісля продавали це все своїм батькам та вчителям.

Усі зібрані кошти школярі вирішили передати для відділення інтенсивної терапії новонароджених дітей обласної дитячої клінічної лікарні. На них лікарі придбали медичну апаратуру. 15  листопада цей прилад передали працівникам відділення. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

«Батьки та діти нас дуже радо підтримали, коли ми висловили свою думку спрямувати кошти саме для потребуючих діток. В цьому році це якось по-особливому відчувалося, ми бачили їхню відповідальність і все це стимулювало нас до плідної праці», – каже заступник директора Наталія Стефанюк.

Лікарі продемонстрували дітям, як буде застосовуватися їх подарунок та розповіли  про  роботу медичної апаратури під час транспортування немовлят.

«Ми були дуже зворушені, коли почули, що діти хочуть нам допомогти. Хочемо, щоби ви знали, що в кожному врятованому житті відтепер буде і ваша лепта», – говорить дитячий лікар анестезіолог Уляна Сташко дітям.

Медики щиро вдячні за допомогу учням, батькам та працівникам Католицької школи св. Василія Великого.

«Апарат уже знаходиться в реанімобілі та послужить для порятунку немовлят», – запевняють медики.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні