Соціум

Канадці передали ДСНС Прикарпаття пожежно-рятувальне спорядження (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Гуманітарна допомога від друзів. Канадські благодійники передали прикарпатським надзвичайникам пожежно-рятувальне спорядження та обладнання.

Його використовуватимуть для порятунку людей, які потрапили в ДТП чи під завали будинків. Адже завдяки спеціальному спорядженню можна підіймати важкі та габаритні конструкції, йдеться у сюжеті каналу 402,пише Репортер.

Тільки матеріальною допомогою канадці не обмежуються. Надзвичайники вже розробили для прикарпатських колег навчальний проєкт. Наприкінці осені вони підвищуватимуть кваліфікацію у п’яти напрямках.

До теми: Як піротехніки Прикарпаття розміновують міста на Київщині (ФОТО)

Ще до війни планувалася двостроння програма підготовки й підвищення кваліфікації українських рятувальників в різних галузях, де ми можемо допомогти, – говорить проєктний директор організації «Firefighter Aid Ukraine» Кевін Ройл. – Це рятування на воді, в горах, лісових пожежах і так далі. Війна на трохи перервала ці плани, але ми повернулися до планування цих заходів та програм, які відбуватимуться тут в Україні і, можливо, в Канаді.

Для місцевих рятувальників таке спорядження та навчання є вкрай необхідним. Адже крім роботи в області, вони допомагають розчищати і відновлювати зруйновані окупантами міста та села на Київщині.

Читайте до теми: Бляха, міни і футбол. Як франківські рятувальники працюють в Ірпені (ФОТО)

З прикарпатськими надзвичайниками канадська організації працює майже десять років. Незабаром, кажуть, приїдуть до Івано-Франківська ще раз – уже з новою партією гуманітарної допомоги.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: