Соціум

Кабмін хоче посилити покарання за відсутність масок у публічних місцях

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кабінет міністрів пропонує посилити адміністративну відповідальність власників громадських установ і закладів, а також маршруток за недотримання маскового режиму відвідувачами й пасажирами.

Відповідне рішення прийняли 1 липня під час засідання Кабінету міністрів, пише УП.

Кабмін пропонує Верховній Раді проєкт закону про штрафи для фізичних і юридичних осіб. Члени уряду одностайно підтримали пропозицію, яку озвучив міністр юстиції Денис Малюська.

“Встановлюємо спеціальну відповідальність за неносіння масок громадянами України – відповідальність буде передбачена у Кодексі про адміністративні правопорушення, і окремо – відповідальність юридичних осіб: власників будинків, споруд і громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов’язані пропускати громадян у вказані приміщення лише за наявності масок, – сказав Малюська.

Ті, що врятували собак, – люди тижня за версією газети “Репортер”

До слова, в останні два тижні статистика показувала постійне збільшення добового приросту хворих на COVID-19 (за винятком вихідних днів). Також зросла кількість людей, яких госпіталізують з важким перебігом хвороби, та кількість хворих на пневмонію.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.