Соціум

Івано-Франківський ТЦК попереджає про поширення фейку щодо дітей-сиріт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У російських та проросійських соціальних мережах поширюється фото підробленого документа. Про це повідомляють в Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Йдеться про таке собі оголошення, що буцімто інструктори Івано-Франківського військового комісаріату проведуть роз’яснювальну бесіду серед дітей-сиріт 2004-2005 років народження в актовій залі вигаданої загальноосвітньої середньої школи-інтернату.

Івано-Франківський ТЦК попереджає про поширення фейку щодо дітей-сиріт

Згідно з Положенням про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 р. № 154 в Україні не існує ані військових комісаріатів, відповідно ані їх інструкторів, – пишуть у ТЦК. – Також повідомляємо, що Івано-Франківський ОТЦК та СП та інші районні ТЦК та СП Івано-Франківської області такого документа не розробляли, бо він би суперечив законодавству України.

Читайте: Мобілізація і демобілізація по-новому. Головні зміни, які пропонує влада

Усі заходи, повʼязані з мобілізацією, проводяться в рамках Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», наголошують у ТЦК.

Також згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», військову службу можуть проходити громадяни, які досягли 18-річного віку.

Такі фейки розповсюджуються, аби дискредитувати територіальні центри комплектування та соціальної підтримки та викликати невдоволення громадян. Аналізуючи вищенаведене, рекомендуємо довіряти лише офіційним та перевіреним джерелам інформації, – додає служба зв’язків з громадськістю Івано-Франківського обласного ТЦК та СП.

Читайте У мережі шириться відео про скупчення відпочивальників на «Буковелі»: чому це фейк

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.