Соціум

«Івано-Франківськгаз Збут» спростовує чутки, які поширюють конкуренти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Івано-Франківськгаз Збут» стикнувся з випадками поширення неправдивої інформації. Про це повідомляє пресслужба компанії. Зокрема, через ЗМІ розповсюджувалась інформація про те, що газзбут нібито «вибув з ринку» й не може виконувати свої зобовʼязання перед бізнес-клієнтами. Крім того, оператор контакт-центру компанії-конкурента сказав клієнту, що «Івано-Франківськгаз Збут» збанкрутував, пише Репортер.

Поширювана інформація не відповідає дійсності. Таким чином наших клієнтів – непобутових споживачів, які купують у нас газ та електроенергію, намагаються ввести в оману, – наголошує директор ТОВ  “Івано-Франківськгаз Збут” Юрій Пилипів.

За його словами, товариство продовжує постачати газ та електроенергію 4200 бізнесів у регіоні на вигідних умовах. Компанія має за плечима понад сім років стабільного постачання енергоресурсів.

Ми пропонуємо максимально безпечні та зручні умови співпраці, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Для постійних клієнтів компанія пропонує знижки.

Зокрема, відмовляється від частки власного прибутку та надає персональні знижки на електроенергію від 15 до 30% (від маржі при оплаті по факту), щоб клієнт отримав більш вигідну ціну.

Читайте: Колишні абоненти СТЕКу можуть отримати гроші на котли для індивідуального опалення

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні