Соціум

Івано-Франківська ОВА та Ощадбанк підписали меморандум про співпрацю

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цим документом ми задекларували наші наміри про допомогу бізнесу Прикарпаття, як місцевому, так і релокованому, щоб пройти важкі часи під час повномасштабної війни, – повідомила у своєму Телеграм-каналі Світлана Онищук, пише Репортер.

Спільними зусиллями будемо розробляти нові фінансові продукти, за рахунок яких підприємці області зможуть реалізовувати інноваційні проєкти, запускати виробництво нової продукції, оновлювати матеріально-технічну базу свого бізнесу та створювати нові робочі місця. Ощадбанк відрекомендував себе як надійний партнер. Доказом реальної підтримки бізнесу є кредитна програма «5-7-9», – йдеться у повідомленні.

Читайте до теми: Нова економіка. Франківськ за кілька років може стати центром інновацій

За минулий рік за цією програмою у нашій області банк видав 153 кредити на понад 340 млн грн. Цьогоріч вже 45 підприємств отримали доступні кредити на майже 60 млн грн. Понад 10 млн отримали релоковані підприємства.

Підписаний меморандум надасть підприємцям доступ до низки грантових програм. Вони дадуть можливість отримати кошти для розвитку бізнесу і наважитися на запровадження власної справи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.