Соціум

Івано-Франківськ до ЗНО готовий – Ігор Максимчук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нинішнє ЗНО в Україні пройде вже 12 рік поспіль. За словами директора міського управління освіти Ігоря Максимчука, це найбільш вдала реформа освіти за всю історію незалежності України.

Про підготовку Івано-Франківська до ЗНО Максимчук доповідав на оперативній нараді у міського голови 2 квітня, пише “Репортер”.

Цьогоріч ЗНО будуть проходити не тільки школярі, а й випускники коледжів, ліцеїв і професійно-технічних закладів. Кожен учасник ЗНО може проходити тестування з чотирьох предметів. Обов`язковим є тест з української мови та літератури, математика чи історія України – на вибір. Решта предметів – на власний розсуд.

Важливо, що з іноземної мови цьогоріч буде аудіювання.

«У пробному ЗНО у Франківську участь взяли 4428 дітей, – повідомив Ігор Максимчук. – У травні почнеться основна сесія. 21 травня діти будуть проходити тестування з математики, а 13 червня атестація закінчиться іспитом з хімії».

За його словами, місто до ЗНО готове. Також, зазначив Максимчук, цьогоріч діти отримають не звичайні атестати, а свідоцтва про проходження незалежного оцінювання.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.