Соціум

ІТ-компанії міста проводять флешмоб “Навчайся в Івано-Франківську”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 22 липня, в Івано-Франківську вперше стартував флеш-моб від керівників ІТ-компаній міста.

Навчайся в Івано-Франківську – такий заклик адресували молоді та майбутнім вступникам до закладів вищої освіти від імені місцевих ІТ компаній та ІТ компаній зі світовим ім‘ям – bvblogic, Eleks, Softserve, Perfectial, Avenga, 27 Nerds, пише Репортер. флешмоб

Флешмоб відбувається за ініціативи Івано-Франківського ІТ-кластера на Facebook-сторінці ІФНТУНГ.

Чому студентам обирати Франківськ?

Віталій Родимюк, bvblogic

«Я також був на цьому етапі, коли слід було обирати місце для навчання. Маючи можливість навчатися в кращих закладах України та Європи я свідомо обрав Івано-Франківськ. Станом на заразх тут є все для того, щоб розвиватися як професійно, так і особистісно для того, щоб ставити нові цілі та їх досягати».

Наталія Мухітдінова, Eleks

«Івано-Франківськ однозначно найкраще місто для того, щоб жити, вчитися і потім працювати. Ринок як ніколи потребує ІТ спеціалістів вже сьогодні»

Любомир Ходак, Softserve

«Я жив у Львові, але повернувся в Івано-Франківськ, тут найкомфортніше. Вступайте до університетів нашого міста на ІТ спеціальність, а вже за 2 роки ми чекаємо вас у нас»

Нещодавно Івано-Франківськ очолив рейтинг міст, які є найкомфортнішими для проживання ІТ спеціалістів, обійшовши міста-мільйонники. Затишне, з яскравим культурним життям, ідеальне для роботи та створення тут сім’ї.

Керівники ІТ компаній, які звернулися сьогодні до молоді, діляться своїм досвідом, вони мали можливість жити та працювати у великих містах України чи в будь-якій точці світу, а обирають рідний Івано-Франківськ. Тому організатори сподіваються, що інші компанії міста також долучаться до флешмобу і розкажуть про свій досвід під хештегом #Навчайся_в_Івано_Франківську.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.