Соціум

ІФ ОДА рекомендує школам на Прикарпатті піти на канікули до 30 жовтня

Google+PinterestLinkedInTumblr
Від початку навчального року 141 учень та 312 вчителів у школах Прикарпаття захворіли на Covid-19.

Станом на вівторок, 20 жовтня, 88 учнів та 191 працівник закладів освіти області хворіє на коронавірус. Про це повідомили 20 жовтня на онлайн-брифінгу з Івано-Франківської ОДА, пише Репортер.

“В останні тижні зафіксували зростання кількості хворих у закладах освіти. Найбільше – у Франківську, Косівському та Снятинському районі, – говорить заступник директора обласного департаменту освіти, науки та молодіжної політики Андрій Сташків. – На самоізоляції зараз перебуває 4 700 учнів та 564 вчителі. Також є 26 шкіл, які навчаються дистанційно. Таке рішення приймають, коли понад 50% учнів і працівників йдуть на самоізоляцію”.

Також, згідно з рекомендаціями МОН, в окремих школах Галицького, Косівського, Богородчанського, Рожнятівського районів та Калуші й Яремчі й окремих громадах перенесли канікули. В Івано-Франківську запланували дистанційне з 23 по 27 жовтня.

Також Івано-Франківська ОДА рекомендує зробити у школах канікули з 23 по 30 жовтня. Якщо це неможливо – запровадити на цей термін дистанційне навчання. Але відповідне рішення прийматимуть ради шкіл.

Також в ОДА прокоментували випадок зі смертю 8-річного коломиянина. За словами, заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимира Дзьомбака, на щотижневому огляді 12 жовтня в Печеніжинському інтернаті, де навчався хлопчик, не виявили хворих дітей. У вихідний, 14 жовтня, дитина поїхала додому, а вже 15 жовтня в неї виявили симптоми.

“Дитина мала важкі супутні соматичні захворювання, давно була під наглядом медиків, – говорить Володимир Дзьомбак. – Часто лікувалася, перебувала на штучній вентиляції легень. Протягом першого дня після приїзду з дому в дитини була температура. Хлопчика госпіталізували в заклад. Через блискавичний перебіг хвороби його не вдалося врятувати”.

За словами Дзьомбака, ситуація в області погіршується. Якщо ще недавно заповнюваність ліжок у медзакладах була на рівні 30-35%, то тепер – 54,7%. В області готують приміщення для розгортання госпіталів, наприклад, спортзали. Також готують монопрофільні медзаклади, орієнтовані лише на лікування Covid-19.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.