Соціум

Хороші відгуки та практичні результати. У Франківську обговорили сталість eDigiStars

Google+PinterestLinkedInTumblr

15 грудня 2022 року члени Громадської організації “БРІТ” спільно з бенефіціарами проєкту з навчання цифровій грамотності людей віком 50+ «eDigiStars» провели онлайн-зустріч, на якій  обговорили сталість результатів проєкту. Проєкт спрямований на розвиток стійких екосистем за участі працівників 50+ та має на меті забезпечити стійкий перехід на нові формати роботи, пише Репортер.

Голова правління ГО “БРІТ” Ірина Дарвай розповіла у своїй доповіді про всі етапи роботи, проведені навчання та зустрічі. Також, вона підбила статистичні підсумки проєкту та зазначила, яких перемог вдалося досягти.

Проректор Університету Короля Данила Максим Карпаш відзначив актуальність виконаної роботи в ключі світової тенденції сталості освіти протягом всього життєвого періоду.

Протягом зустрічі заслухали також представницю Івано-Франківського центру зайнятості. Вона позитивно відгукнулася про співпрацю та цінний досвід, отриманий під час організації навчання для людей похилого віку. Пані Світлана навела перелік успішних кейсів працевлаштування учасників навчань. Можна відзначити, що практичні навички, отримані під час тренінгів, позитивно вплинули на цифрову освіченість його учасників.

Олена Савчук з Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій Івано-Франківська підтвердила важливість проєкту такого спрямування та виявила зацікавленість у подальшій співпраці.

Хороші відгуки учасників та практичні результати дають нам право стверджувати про успішність проведення проєкту та його важливість у розвитку стійких освітньо-професійних екосистем, – підсумовує зустріч Ірина Дарвай.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.