Соціум

Гуцульська коров’яча бриндза отримала географічне зазначення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Гуцульська коров’яча бриндза отримала захищене географічне зазначення. Відповідне рішення прийняло міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Це вже друге географічне зазначення на сир, яке було зареєстроване в Україні в рамках проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні». Реєструвати географічне зазначення на цей вид бриндзи почали ще у 2018-му році. Тоді створили спілку і підготували усі необхідні документи для реєстрації. Про це йдеться на сайті “Івано-Франківщина туристична”, передає Репортер. коров’яча бриндза

Географічне зазначення є знаком якості, який засвідчує аутентичність продукту. Крім того, воно гарантує високу якість продукту. Саме тому було створено систему контролю виробництва цієї бриндзи.

Гуцульська бриндза отримала захист за географічним походженням

Цьогоріч сертифікацію пройшли шість господарств, які розташованні на полонинах: Кринта, Скупова, Луковиця, Бибратківка, «Згарда», Щівник. Вони відповідають усім вимогам і мають право маркувати свою бриндзу як «Гуцульська коров’яча бриндза».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.