Соціум

Графіки погодинних відключень на Прикарпатті на 21 травня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На завтра, 21 травня, за вказівкою НЕК «Укренерго» доведені ліміти для Івано-Франківської області. Прикарпаттяобленерго оприлюднило графіки погодинних вимкнень для усіх підчерг, пише Репортер.

За словами НЕК «Укренерго», головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак.

21 травня, з 18:00 до 24:00 для промислових і побутових споживачів в усіх регіонах України будуть діяти графіки погодинних відключень. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Дізнатися свою чергу можна на сайті (головна сторінка – графіки аварійних вимкнень) або за посиланням https://svitlo.oe.if.ua/. Для цього потрібно ввести номер особового рахунку або свою адресу. Отримати інформацію про номер черги можна також у Viber-боті: головне меню – відсутнє світло – черга вимкнень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.