Соціум

Господарський суд відкрив чергове провадження щодо садочка на Чорновола

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До Господарського суду Івано-Франківської області з позовом звернулася Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви.

Єпархія просить суд скасувати рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  в частині щодо припинення з грудня 2018 договору оренди нежитлових приміщень площею 283,0 кв.м  та 19,1 кв.м, розташованих на першому поверсі в будівлі по вулиці Чорновола, 6 у місті Івано-Франківську, пише Репортер.

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про припинення договору оренди нежитлових приміщень, у зв’язку з необхідністю використання приміщень для потреб власника – територіальної громади міста Івано-Франківська, а саме для будівництва дошкільного навчального закладу. Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви, не погоджуючись із таким рішенням, звернулась до суду з позовом,- йдеться у повідомленні.

Суд відкрив провадження у справі. Наступне судове засідання призначено на 16 листопада 2020 року.

Нагадаємо, 10 вересня цього року міський голова Руслан Марцінців повідомив про перемогу.

Ухвала господарського суду області – Івано-Франківська єпархія РПЦ зобов’язана звільнити приміщення, якими нараз користується. Це приємна перемога доволі тривалої боротьби, яку ми виграли, – написав він у соцмережі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні