Соціум

Городенківська громада братиме участь у проєкті «Вогнеборці»

Google+PinterestLinkedInTumblr
Городенківська міська рада у числі громад, відібраних для участі в проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

Всього було отримано 249 заявок. До другого етапу відбору відібрали 45 громад і після верифікації та візитів до громад було сформовано перелік із 20 учасниць проєкту, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ОДА.

При відборі враховували рівень мотивації громади, потреба та можливість довгострокової підтримки розвитку діяльності добровільних пожежних команд.

Найближчим часом всі відібрані громади отримають інформацію щодо підписання меморандумів про співпрацю із Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні, навчальних візитів до Польщі та інших подальших кроків у рамках проєкту.

Сформовано також резервний перелік громад. У ньому ще одна громада з Прикарпаття – Солотвинська селищна рада.

У випадку невиконання відібраними громадами-учасницями проєкту своїх зобов’язань та діяльності, передбаченої в проєкті, такі громаді можуть бути вилучені з проєкту і на їхнє місце запрошені інші громади із резервного переліку.

Проєктом заплановано також проведення і відкритих онлайн-заходів для всіх зацікавлених громад в організації добровільних пожежних команд. Вже у вересні поточного року відбудеться відкрита безкоштовна онлайн зустріч із польськими експертами, які поділяться досвідом щодо практичних аспектів функціонування системи добровільних пожежних команд у Польщі. Слід зазначити, що цього року Асоціація добровільних пожежних команд Польщі відзначає 100-річчя від часу свого заснування.

Довідково

Проєкт «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми «U-LEAD з Європою» і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.