Відео Соціум

Герой України Василь Зубанич завершує службу в коломийській “десятці” (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Командир 10 окремої гірсько-штурмової бригади Василь Зубанич завершує службу в Коломиї, де працював п’ять років.

Натомість полковник буде навчатися у оперативно-стратегічному інституті, який діє у складі національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Про це повідомляють у сюжеті телеканалу НТК, пише Репортер.

Герой України Василь Зубанич подякував колегам та усім, хто підтримував бригаду впродовж цього часу.

“Я дякую долі й військовому керівництву, що дали мені можливість сформувати цю частину, – говорить Зубанич. – Вона формувалась у різних точках нашої держави, процес формування був досить важкий, під час російсько-української війни. Це й надихнуло нас взяти за основу нашого нарукавного знаку квітку едельвейс, яка росте у дуже важких кліматичних умовах, показує стійкість до життя”.

Епоха уходить…

Епоха уходить……Пишаємось Вами, командире!Відео телеканалу Телеканал НТК#10бригада #Едельвейс #гірськіштурмовики #Ми_разом #Епохауходить

Posted by 10 Гірсько- Штурмова Бригада on 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis

Василь Зубанич перебував у зоні бойових дій з травня 2014 року. На початок АТО був командиром 15-го окремого гвардійського гірсько-піхотного батальйону (Ужгород) 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Брав участь у боях за Новоганнівку, Нижнє Тепле, Станицю Луганську, Макарове, Щастя, Луганський аеропорт, Дебальцеве та низку інших населених пунктів Луганської та Донецької областей.

У складі штурмової групи тактичної групи «Північ» здійснював прорив до Луганського аеропорту для подальшого прикриття та забезпечення відходу підрозділів з оточення. З листопада 2014 року виконував завдання на Дебальцевському напрямку. Наприкінці 2015 року призначений командиром новоствореної 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.