Соціум

Филюк продав “Спілку забудівників” – новий власник з Донеччини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
3 грудня франківська компанія ТзОВ “Спілка забудівників” змінила власника. Інформація про це відображена на Опендатабот.

Власником фірми, основним видом діяльності якої є будівництво житлових і нежитлових будівель, був її засновник, підприємець Микола Филюк. Тепер фірмою володіє Олександр Пефтібай з міста Докучаєвська Донецької області. За даними ЄДРПОУ, він є директором та власником “Спілки забудівників”. Також ТзОВ змінила реєстрацію – з Франківська на місто Маріуполь, що на Донеччині, пише Курс.

житловий комплекс “Спілки забудівників”

Заступник ексвласника Миколи Филюка Віталій Свєтловський у коментарі Галичині факт продажу ТзОВ “Спілка забудівників” жителю Донецької області визнав і повідомив, що все відбулося в рамках чинного законодавства. Він сказав, що давно знайомий з новим власником, який мешкає у Маріуполі.

“У нас все добре”, – зазначив Свєтловський.

Причину продажу фірми він коментувати відмовився.

У франківському офісі “Спілки забудівників” повідомили, що Миколи Филюка зараз на місці немає. Але завтра керівник буде давати коментарі з цього приводу.

На цей час ГУ ДФС в Івано-Франківській області розслідує справу ухилення від сплати податків ТзОВ “Спілка забудівників” в особливо великих розмірах.

Нещодавно Івано-Франківський міський суд задовольнив клопотання слідчого ОВС слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Івано-Франківській області про доступ до речей і документів ТзОВ “Спілка забудівників” в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України. Кримінальне провадження відкрито 11 листопада цього року.

Із матеріалів кримінального провадження вбачається, що ТОВ Спілка Забудівників упродовж 2017-2019 років здійснила реалізацію житлових та нежитлових приміщень без відображення повного обсягу доходу у податковому обліку товариства, внаслідок чого умисно ухилилися від сплати податків на суму 9 782 985 грн, що є особливо великим розміром.

Відтак слідчі будуть досліджувати обставини проведення вищеописаних операцій, походження коштів на рахунках ТзОВ “Спілка забудівників” та подальше їх використання, встановлення фактичних покупців квартир, поповнення власних рахунків та зняття готівкових коштів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.