Соціум

Франківський виконком не дозволив встановлювати літник на Грушевського (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради не погодив облаштування всесезонного торгового майданчика на вулиці Грушевського, 14. Таке рішення члени виконкому ухвалили на засіданні третього вересня.

За рішення не надавати дозвіл на облаштування всесезонного торгового майданчика на вулиці Грушевського, 14 проголосували всі присутні члени виконкому, пише Суспільне.

Фото: Суспільне Карпати

Наталія Вінничук мешкає у будинку на вулиці Грушевського, 14. Каже, що задоволена тим, що виконком не дозволив встановлювати майданчик на цій території.

“Принаймні на якийсь період часу ми спокійні, що прибудинкова територія залишиться за нами, і ніхто її не чіпатиме. Хочемо вірити, що там газон відновлять. Взагалі-то, це є компетенція комунальних служб, “Теплого дому”, до відання якого належить ця територія. Тобто вони управителі, або ж, по-хорошому, ті, хто зробив це, той і має відновити”, – розповіла Наталія Віннчук.

Фото: Суспільне Карпати

Раніше орендарка приміщення у будинку Світлана повідомила, що планувала там облаштувати кав’ярню з кавою та десертами. На прибудинковій території особисто нещодавно прибирала сміття, розбиті пляшки та собачі фекалії.

“У будь-якому варіанті я не планувала, щоб заклад працював з музикою, бо кав’ярня не працює з ніякою музикою, хіба з ледь фоновою. Я там не передбачила нічну музику, тому це є поки міф якийсь. По-друге, літня тераса призначена для того, щоб взяти каву. Тоді навіть під час карантину люди зможуть своє замовлення з’їсти тут”, – розповіла жінка.

Нагадаємо, мешканці багатоповерхівки на вулиці Грушевського, 14 були проти облаштування на прибудинковій території всесезонного торгового майданчика.

Детальніше у відеосюжеті:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.