Соціум

Франківський волонтерський центр SaveUkraineNow купив понтонну переправу на передову

Google+PinterestLinkedInTumblr

Координаційний центр SaveUkraineNow в Івано-Франківську купив понтонну переправу для спецпризначенців та передав її на передову.

Волонтери кажуть, що це найбільш неординарний запит, який вони отримували від сил оборони за вісім місяців роботи, пише Репортер.

Волонтери купили понтонну переправу для бійців

Як правило, ми закуповуємо зв’язок, оптику, різне господарське забезпечення та запчастини, а також медичні товари, – розповідає представниця SaveUkraineNow (SUN) Ярина Мельник. – Часом отримуємо замовлення на специфічне обладнання від військових. Але понтонні модулі  –  це вперше.

Понтонні переправи складаються з понтонних модулів, які з’єднуються між собою. Перевагою понтонних переправ є мобільність, легкість у транспортуванні та швидкість монтажу. Це особливо важливо в умовах війни.

Читайте: Нитка за ниткою. Історія про людей, кікімори та коломийський поїзд

У SUN зазначають, що понтонна переправа уже виконує свої функції в зоні бойових дій. Про те, куди саме вона потрапила, не кажуть у цілях безпеки. 

Ми вдячні нашим партнерам, компаніям та колективам, які щомісяця регулярними внесками підтримують координаційний центр,  – додає пані Ярина. – Саме завдяки їхній системній допомозі ми можемо реагувати на термінові потреби військових.

Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) створений громадськими організаціями, бізнесами, разом з військовими, для забезпечення комплексної підтримки сил оборони з Івано-Франківської області.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.