В обласному онкоцентрі запрацював новий магнітно-резонансний томограф.
Він дозволяє проводити обстеження, що були недоступні на старішому апараті, який зараз працює у медзакладі. А відтак – дає можливість точніше поставити діагноз та призначити необхідне лікування.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/7323879aa5914caa8cb345975b078839.jpg)
Діагностика одного пацієнта займає близько години. Впродовж дня зможуть обстежити до семи осіб. Для онкохворих, обіцяють у медзакладі, процедура буде безкоштовною.
Щороку на Прикарпатті виявляють 4,5 тисячі первинних онкохворих. Через стаціонар медзакладу проходить близько 8 тисяч осіб. Зараз обласна влада міркує також про закупівлю лінійного прискорювача, який є необхідним при лікуванні ракових захворювань.
Деталі в сюжеті каналу 402:
Comments are closed.