Відео Соціум

Франківський медуніверситет придбав чотириповерховий будинок під новий корпус

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківський медуніверситет придбав для своїх навчальних потреб чотириповерховий будинок на вул. Бандери, 79-а.

Нині новий корпус вже капітально ремонтують. З нового навчального року тут почнуться заняття студентів, пише Репортер з посиланням на пресслужбу університету.

Як повідомив ректор університету професор Микола Рожко, уже з 1 вересня деякі із кафедр зайдуть у цей великий будинок загальною площею близько 4 тисяч м кв.

«На першому поверсі плануємо розмістити кафетерій, лекційну аудиторію, простору конференц-залу для проведення різноманітних заходів, зарезервовано тут приміщення і для кафедри фармакології, — розповідає ректор. — На другому поверсі буде створено умови для складання нашими випускниками – лікарями-інтернами об’єктивного структурованого клінічного іспиту, наразі ще розробляємо відповідну проєктно-кошторисну документацію. Велике перепланування приміщень площею майже 1 600 кв. м здійснено в ході уже завершуваного капітального ремонту третього й четвертого поверхів корпусу – там справить входини кафедра мовознавства, яка отримає загалом близько 40 навчальних кімнат».

За словами ректора, невеликі аудиторії розраховані на 10-15 людей. У них проводитимуть заняття зі студентами викладачі української, англійської, німецької та французької мов.

Тепер працівники кафедри мовознавства, які нарешті зможуть працювати під одним дахом.

«Частина кафедри була тут в орендованому приміщенні, частина — в корпусі по вулиці Мазепи, частина — в мікрорайоні Пасічна, — розповідає завідувачка кафедри мовознавства професорка Світлана Луцак. — Тож тепер відбудеться об’єднання різних секцій кафедри. У нас у штаті понад 70 осіб, і вагомо те, що вже всі будуть разом. Звісно, це вже будуть нові приміщення з ремонтами».

Ще одне новосілля цьогоріч матиме фаховий медичний коледж ІФНМУ. Тепер його студентам ближче буде добиратися до місця навчання, адже цей заклад переїде із приміщень ВО «Карпати» в Пасічній на взятий університетом в оренду п’ятий поверх будинку ОБТІ на тій же вулиці Бандери.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.