Соціум

Франківський «Карітас» вручив першокласникам шкільні портфелики (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ранці для знань. Івано-Франківський «Карітас» традиційно вручив майбутнім першокласникам шкільні портфелики. У них – все найнеобхідніше приладдя для навчання.

Допомогу від Карітасу отримують діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Франківка Ірина – одинока мати. Жінка самостійно виховує чотирьох дітей. Двоє з них школярі – молодший Михайлик якраз йде у перший клас.

Читайте також: У Франківську встановили мобільні дефібрилятори. Як ними користуватися

Зараз дуже важко в фінсовому плані, – говорить жінка. – Сама орендую квартиру. Портфелик це дуже велика річ для нас. Минулоріч мені було трохи легше, бо одна лише йшла в школу, а тепер двоє. Дуже важко, ми багато на чому економимо, щоб зібрати до школи.

Портфелики отримали й діти переселенців. Олена з дочкою приїхала до Івано-Франківська у березні. З рідного Харкова довелося поспіхом тікати – з собою не взяла жодних речей. Тож будь-яка допомога, зізнається, для неї важлива.

Читайте: У Франківську записали казки, які вчать дітей не боятися сирен і пишатись героями

Загалом «Карітас» закупив півтори тисячі портфеликів для першачків. Крім обласного центру їх роздаватимуть і в громадах області. Не забувають благодійники і про старших школярів. Учням 2-11 класів також нададуть підтримку.

Зібрати дітей до школи «Карітас» допомагає вже 17 рік поспіль. До благодійності долучаються підприємці та небайдужі люди.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні