Соціум

Франківський ІТ кластер запускає нові сервіси для бізнесу в сфері інформаційних технологій

Google+PinterestLinkedInTumblr
Івано-Франківський ІТ Кластер запускає в регіоні нові сервіси для ІТ бізнесу.

Кластерна ініціатива IT Shared Space – спільний бізнес-простір для ІТ компаній, який впроваджується за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, пише Репортер.

Протягом року команда експертів та стейкхолдерів працюватиме над посиленням конкурентоспроможності місцевих ІТ компаній та створенням нових робочих місць в ІТ-секторі. А також планують створити нові робочі місця в ІТ-секторі та займатися маркетингом і позиціонуванням наших компаній на зовнішніх ринках.

Також, в рамках ініціативи, Івано-Франківський ІТ Кластер організує серію воркшопів для керівників та топ-менеджерів місцевих ІТ компаній у сфері маркетингу та позиціонування на ринках.

За словами Любомира Ходака, голови Кластера, пілотування такого сервісу є важливим кроком для ІТ бізнесу. Такий підхід до розвитку локального ІТ середовища допоможе максимально ефективно та повно надавати підтримку ІТ бізнесу. Одне із пріоритетних завдань ІТ Кластера – оперативно та гнучко реагувати на зміни у середовищі, посилюючи позиції бізнесу.

«Ми підтримуємо Івано-Франківський ІТ-кластер, щоб місцеві ІТ-компанії посилили присутність на іноземному ринку, – говорить Валерій Добровольський, менеджер ініціатив для ІТ-сектору Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України. – Наша ініціатива має на меті зробити зацікавлені ІТ компанії успішними в маркетингу і продажах, розширити базу клієнтів компаній-учасниць і підписати нові контракти. Крім цього, ми очікуємо, що ІТ компанії з Прикарпаття долучатимуться до інших ініціатив Програми КЕУ спрямованих на збільшення продажів”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.