Соціум

Франківський драмтеатр кличе на екскурсію за куліси

Google+PinterestLinkedInTumblr

У неділю, 11 червня, Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує охочих на безкоштовну екскурсію закуліссям театру.

Запрошуємо вас у мандрівку найпотаємнішими закапелками нашого Івано-Франківського драматичного театру ім. Івана Франка, повідомляє відділ туризму ОДА у фейсбуці.

драмтеатр, Франківськ, екскурсія
Івано-Франківський національний драмтеатр. Головний зал

Під час екскурсії відвідають всі п’ять сценічних майданчиків театру, поринуть в історію в музеї головного художника Олександра Семенюка. Оглянуть фоє театру, стіни якого прикрашає об’єкт зі списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО, оцінять масштаб складу костюмів.

Побувають у репетиційній залі, де часто працюють улюблені глядачами актори, а також дізнаються про процес виготовлення декорацій у художньому та бутафорному цехах.

Щоб потрапити на екскурсію, потрібно обов’язково зареєструватись.

“Очікуємо Вас 11 червня (неділя). Деталі про годину та місце зустрічі прийдуть на ваш e-mail після реєстрації. У разі повітряної тривоги годину екскурсії буде зміщено! Про новий час початку екскурсії будемо повідомляти на сторінці!” – зазначають організатори.

Читайте також: Лицарі, мінерали, кораблі. Що цікавого чекає туристів на Франківщині цього року

Екскурсії відбуваються за добровільною оплатою. В кінці мандрівки кожен зможе залишити суму, яку вважає за потрібне, а екскурсовод частину цих коштів (щонайменше 50% від суми) перекаже на допомогу ЗСУ.

Читайте: Пляжний сезон 2023. Де в Івано-Франківську позасмагати біля води

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.