Соціум

Франківський центр комплектування проводить перевірку інциденту, де цивільний лежав перед працівниками ЦК

Google+PinterestLinkedInTumblr

В мережі шириться відео, де чоловік у цивільному лежить на дорозі перед автівкою поліції, а поряд стоять працівники територіального центру комплектації. Авторка відео звинувачує представників ТЦК у протиправних діях – мовляв, вони тягли чоловіка до автівки. Керівництво Івано-Франківського обласного ТЦК та СП призначило перевірку цього  випадку, пише Репортер.

На поширеному в мережі відео жінка підбігає до чоловіків у формі з криком:

– Це ж людина! Що це ви робите? Це так має бути?

– А чого він лежить? – питає її чоловік у формі.

– Та бо ви його тягнули!

У Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки кажуть, з цього фрагменту відео неможливо зрозуміти реальну ситуацію, яка трапилась. Однак, користувачі соцмереж вже зробили емоційні висновки. У ТЦК призначена перевірка щодо даного випадку. У разі виявлення порушень обіцяють винних осіб притягнути до відповідальності.

Наголошуємо, що заходи з оповіщення проводяться в межах повноважень та згідно з чинним законодавством. Водночас нагадуємо громадянам про необхідність уточнення військово-облікових даних. За ухилення від мобілізації та неявку на виклик до територіального центру комплектування та соціальної підтримки передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність, – повідомляють у центрі комплектування.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.