Соціум

Франківський бренд Framiore шиє тактичні наплічники для військових (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Після початку широкомасштабної війни команда Framiore, яка шиє жіночий одяг на експорт, взялася покривати потреби військових: відшивати спальники, аптечки та футболки.

На початку війни матеріалу вкрай бракувало, тож його закупляли зі складів з усієї країни та навіть з-за кордону. Щоб виготовляти більше, до справи залучили ще кілька дрібних цехів, повідомляє Promprylad.Renovation, пише Репортер.

 

Одна з особливих розробок Framiore – тактичний наплічник, створений на основі запитів військових. Зовні – з маскувальним камуфляжним забарвленням, пошитий з цупкої водонепроникної тканини, та основне – обладнаний сонячними панелями та акумулятором. Всередині наплічника – тверда конструкція, у якій вміщений акумулятор та сонячна панель, які можуть зʼєднуватися між собою.

Сонячна панель іде комплектом, відкидається до 30 м в сторону та заряджає конкретний тип акумулятора. Окрім водонепроникних кишень, внизу наплічника схована кишеня для каверу, який може покрити повністю весь рюкзак у випадку зливи.

Читайте також: Сукня свободи. Як франківський бренд Framiore завойовує світ і виховує свідомість (ФОТО)

Розробку створили спільно з електриком Юрієм Камінським, який теж у мирний час працював на Промприладі. Зараз Юрій служить у лавах ЗСУ. За словами майстрині Аліни, такий наплічник – унікальна у своїй концепції розробка в Україні.

 

Акумулятори, генератори, які видають військовим, – шумні, їх видно на тепловізорах, тому це викриває їхнє місцезнаходження. Для простих акумуляторів потрібна розетка. Тому виникла ідея, що має бути сонячна панель та акумулятор, а також багато розеток, які потрібно для підзарядки різних пристроїв. Все це має бути запаковано в зручний чохол, який буде зручно транспортувати і його не буде видно. Тобто наплічник легко транспортабельний, водонепроникний та стійкий до механічних пошкоджень.

5 таких наплічників вже відправили бійцям на передову. Ще 4 у розробці. Команда Framiore напряму контактує з військовим командуванням, щоб знати, що їм найбільш необхідно.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.