Соціум

Франківські виші переходять на дистанційне навчання

Google+PinterestLinkedInTumblr
Згідно з рекомендаціями міністерств освіти і науки та охорони здоров’я, найбільші університети Івано-Франківська переходять на дистанційне навчання.

Зокрема, у Прикарпатському університеті оголосили, що відправляють студентів на дистанційне навчання до 30 жовтня, а можливо й довше – якщо епідемічна ситуація погіршиться. Про це проінформували на сайті ПНУ, пише Репортер.

Так, в ПНУ заборонили студентам відвідувати університет, навчання мають забезпечити дистанційно за допомогою технологій. Також студентам рекомендують виїхати з гуртожитків.

“Ліміт канікул вичерпали”. Франківські школярі таки навчатимуться

Також, за даними “Репортера”, на дистанційне навчання відправляють і студентів медуніверситету. Раніше ректор університету Микола Рожко казав, що заклад готовий навчати студентів офлайн, з виконанням усіх вимог.

“Навчити медика лише на комп’ютері – неможливо, – говорить Рожко. –  Тому робимо все можливе, щоб студенти ходили на кафедри. Розвели їх за розкладом, зменшили кількість у групах. Виконуємо всі вимоги. Наприклад, якщо треба, аби кожен студент для допуску на кафедру мав ІФА-тест – ми це робимо”.

Також, як повідомляє Курс, в університеті нафти і газу проводитимуть дистанційно лекції та практичні. На лабораторні чи консультації студенти зможуть приходити, дотримуючись протиепідемічних вимог. З гуртожитків студентів не виселятимуть, але тим, хто поїде, відкорегують оплату за навчання.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.