Соціум

Франківські волонтери передали на фронт велику партію дефіцитних засобів зв’язку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-франківський координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) закупив і передав військовим засоби зв’язку та комплектуючі загальною вартістю понад 680 тис грн. Цього разу прикарпатські захисники отримали 20 наборів автомобільних радіостанцій Motorola з гарнітурою, кріпленнями та кабелями, а також 50 додаткових батарей до ручних рацій Hytera. Обладнання відправилося в одну за найгарячіших точок фронту. 

Франківські волонтери передали на фронт велику партію дефіцитних засобів зв’язку

За минулі два місяці волонтери SUN також передали в прикарпатські підрозділи 6 автомобільних радіостанцій Hytera, 13 ручних радіостанцій Motorola з комплектуючими, 22 комплекти зарядних пристроїв до ручних радіостанцій, а також 16 потужних антен для покращення якості зв’язку. 

Ми купуємо засоби зв’язку з початку роботи нашого Центру. Можемо навіть сказати, що маємо експертизу у цій темі. Налагодили стосунки з підрядниками, наші волонтери добре орієнтуються у специфікаціях та технічних нюансах. — розповідає представниця SaveUkraineNow(SUN) Ярина Мельник. — Якщо раніше значна частина запитів була на ручні рації, то зараз є гостра потреба в комплектах автомобільних радіостанцій, підсилювальних антенах, ретрансляторах. Також не спадає попит на додаткові батареї та джерела живлення. 

Волонтери передали на фронт партію дефіцитних засобів зв’язку

Загалом з початку повномасштабного вторгнення SUN передав військовим засобів цифрового радіозв’язку загальною вартістю понад 23 млн грн.

Читайте: SaveUkraineNow (SUN) відправили прикарпатцям на передову засоби зв’язку на пів мільйона

У волонтерському центрі кажуть, що, крім зв’язку, на фронті також дуже треба БПЛА та акумулятори до них, а також автозапчастини. 

Ми отримуємо дуже різні запити. У березні купували причеп для спецперевезень, зараз робимо акцент на засобах зв’язку,  дронах та оптиці. – додає волонтерка. – Ми вдячні нашим благодійникам, тим, хто з місяця до місяця підтримує нашу роботу одноденним заробітком. Завдяки вам ми можемо забезпечувати наші прикарпатські підрозділи якісно та оперативно.

Передали на фронт партію засобів зв’язку

Координаційний центр допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) створений після 24 лютого 2022 року. Його створили громадські організації, бізнеси, разом з військовими – для забезпечення комплексної підтримки силам оборони з Івано-Франківської області  на передовій. 

За цей час організація залучила понад 2,2 млн доларів.

SUN допомагає франківській бригаді ТРО (7 батальйонів), окремим стрілецьким батальйонам, окремій гірсько-штурмовій бригаді, окремій механізованій бригаді, бригаді тактичної авіації, спецпідрозділам НГУ та МВС, іншим військовими підрозділами з Прикарпаття. А також новим підрозділам та бригадам, що формуються на території Івано-Франківської області.

Читайте: Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) передав військовим 264 аптечки

Дізнатися більше про роботу Центру, переглянути звіти та задонатити на прикарпатських захисників можна за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.