Соціум

Франківські волонтери доставили вже 30 посилок на фронт (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Виправляння посилок організовує спільний логістичний центр Івано-Франківської міської ради та Спілки волонтерів Прикарпаття. Відправляти можна і військовим, і цивільним, які постраждали від бойових дій.

За два тижні прикарпатські волонтери відправили бійцям на фронт та цивільним мешканцям у гарячі точки близько 30 посилок. Вони отримують по декілька десятків дзвінків від родичів щодня, пише Репортер з посиланням на канал 402.

Перший вантаж минулого тижня доставили у Запорізькому напрямку. За цей час, каже волонтер Віталій Волосінчук, встигли отримати від захисників позитивні відгуки. Тож вже сьогодні волонтери вирушають на Донеччину та Луганщину.

Воїнам підіймаємо бойовий дух. Вони раді, що за них не забули, пам‘ятають. Дякують за посилки і цивільні. Для них це хоч якась допомога, бо вони залишилися там без нічого. Вони кажуть переважно, що їм потрібно і ми стараємося збирати. Це переважно продукти, кава, чай, сигарети, – говорить Віталій Волосінчук.

Приймають посилки у волонтерському штабі щодня. Їх ретельно перевіряють на наявність заборонених речових, сортують, підписують. Не можна передавати алкоголь та наркотичні засоби.

Всі, хто хоче передати посилки з Прикарпаття у прифронтові зони, можуть приносити їх у приміщення Спілки волонтерів за адресою: вул. Михайла Грушевського, 21 (вхід посередині). Приймальний пункт працює щодня з 10:00 до 18:00. Передати можна не більше п’яти ящиків (до 100 кг). З продуктів – лише ті, які не псуються.

Докладнішу інформацію можна отримати за номером телефону: 096 871 53 64.

З життя волонтера. Як Іван Крисанов у Маріуполі вижив та допомагає людям у Франківську

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні