Відео Соціум

Франківські учні склали ЗНО найкраще за останні 15 років (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську підбили підсумки ЗНО-2021. Цьогоріч учні склали тестування найкраще за останні 15 років.

Відтак місто має десять оцінок у 200 балів. А одному школяреві вдалося отримати їх одразу з двох предметів, пише Репортер.

“У нас є хлопчик Володимир Рущак з ліцею імені Пулюя, який мав з фізики і математики по 200 балів, – говорить заступниця директора міського департаменту освіти і науки Наталія Микула. – В Україні є тільки одна дитина, який має по 200 балів з трьох предметів. Загалом у місті Івано-Франківськ є 170 дітей, які мали кількість балів від 195 до 199 балів”.

Разом з тим в департаменті наводять і невтішні цифри активності абітурієнтів. Із зареєстрованих 5047 дітей складати ЗНО прийшли лише 3723 учні.

Все через те, що у квітні одинадцятикласників звільнили від обов’язкової ДПА у формі ЗНО. Утім таке запізніле управлінське рішення принесло полегшення хіба самим дітям.

“Це не полегшило роботу ні департаменту освіти, ні пунктам тестування, оскільки реєстрація завершилася 5 березня, а закон вступив у дію 13 квітня. З математики на рівень стандарту у нас було 27 пустих аудиторій. Зате прийшло маса вчителів обслуговувати проведення ЗНО.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу 402.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.