Соціум

Франківські студенти зібрали гроші на дрова для дітей та матерів у скруті

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ще 20 жовтня студенти фахового медичного коледжу провели Благодійний осінній бал, на якому зібрали кошти для допомоги дітям-сиротам.

На заході виручили 10 000 грн, які члени Студентської ради коледжу вирішили витратити на закупівлю дров для закладу, де допомагають дітям та матеріям у складних життєвих обставинах. Про це пише Репортер з посиланням на пресслужбу медуніверситету.

Студенти закупили дрова для дітей і матерів

До нас звернулася з пропозицією про закупівлю дров  у «Центр соціальної підтримки дітей та сімей Івано-Франківської міської ради» начальниця служби у справах дітей  Ірина  Рохман, – розповідає голова Студентської ради коледжу Вікторія Климович. – Спочатку ми хотіли організувати свято дітям, які осиротіли у зв’язку з повномасштабною війною, але спільно прийняли рішення, що найкращим подарунком для малят буде тепло в домі.

Студентам вдалося закупити 10 складометрів дров. А 19 листопада студенти  ІІ і ІІІ курсів коледжу поїхали у село Братківці, аби поскладати дрова біля дому.

Відкриття будинку має відбутися уже незабаром, наразі там завершуються ремонтні роботи. Закуплені студентами дрова допоможуть діткам та матерям залишатися в теплі, навіть якщо виникнуть проблеми із опаленням.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.