Соціум

Франківські студенти створили макет Єрусалимського храму

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цьогоріч, на Різдвяній шопці в церкві Царя Христа, відомій, як Церква на Майзлях, що в Івано-Франківську, буде макет Єрусалимського храму. Його створили студенти університету Короля Данила.

Крістіан Анталовський, Василь Івасик, Тарас Кічула і Василь Пазяк навчаються на 3-курсі факультету архітектури, будівництва та дизайну. Студенти розповідають, що уже мали попередній досвід роботи, працюючи над макетом будівлі Університету Короля Данила, повідомляє прес-служба університету.

Створюючи макет Єрусалимського храму, студенти користувалися даними з інтернету. Розміри храму були вказані не в метрах, а в ліктях, тому довелося переводити цифри.

«Цього року, кілька місяців тому, ми звернулися до деканату факультету архітектури, будівництва та дизайну Університету Короля Данила з проханням зробити для нас макет Єрусалимського храму, який, як відомо, є невід’ємним атрибутом Різдва, бо Вифлеєм, де народився Ісус Христос, знаходиться на відстані 30 км від Єрусалиму. Думаю, цей експонат стане постійним елементом проекту нашої Різдвяної шопки», – каже отець Йосафат Хаймик, ігумен монастиря і парох парафії церкви Царя Христа.

«Кілька років тому наш студент зробив проект каплички, яка зараз знаходиться у Маріямполі. Макет Єрусалимського храму – особливий проект. Наші студенти, вивчивши історичні документи, не просто створили макет, але й зробили повну підсвітку храму», – каже Михайло Косьмій, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну університету Короля Данила.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.