Соціум Фото

Франківські студенти-реабілітологи проходять практику в обласній лікарні (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

На базі «Центру фізичної та реабілітаційної медицини» обласної клінічної лікарні проходять практику майбутні реабілітологи.

Практика для студентів четвертого курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» є підсумковою. А вже за місяць цьогорічні випускники медичного факультету отримають дипломи бакалаврів, пише Репортер з посиланням на пресслужбу університету.

студенти новини Івано-Франківська
В обласній лікарні студенти вчаться надавати допомогу в реабілітації

Практика дозволяє закріпити здобуті знання та отримати досвід спілкування з пацієнтами, – говорить декан медичного факультету Роман Яцишин. – Крім того, відпрацювання методик та засвоєння практичних навиків допомагають краще підготуватися до складання підсумкової атестації.

У відділенні обласної клінічної лікарні чимало пацієнтів неврологічного та травматологічного профілю, є хворі з  втраченими або порушеними функціями організму.

студенти новини Івано-Франківська
Студенти вже скоро отримають дипломи бакалаврів

У цьому відділенні більшість пацієнтів заново вчаться користуватися побутовими предметами, – розповідає Каріна Зубіцька.– Робота за функціональним столом, дзеркальна терапія, пасивна розробка кисті, – Всі ці заходи важливі для майбутньої якості їхнього життя. І особливо приємно бачити, як після закінчення курсу реабілітації пацієнти з усмішкою та вірою у відновлення повертаються до звичного їм повсякдення.

Також студентів навчають новітніх методів реабілітації, серед яких м‘які мануальні техніки, велоергометрія, кінезіологічний масаж та тейпування. А ще вони проводять заняття з фітболами та резинами. 

студенти новини Івано-Франківська
Тут є хворі з втраченими або порушеними функціями організму

Студенти вже знають, що для покращення координації рухів слід використовувати степ платформи, тредміл, ходьбу по сходах, балансувальні платформи.

У нашій роботі важливий індивідуальний підхід. Наприклад, у роботі з хворими травматологічного профілю ми використовуємо активнопасивні та ексцентричні вправи. А для відновлення дрібної моторики в процесі реабілітації є методи ерготерапії, – каже чтевертокурсник Максим Фединяк.

Максим каже, що за роки навчання зрозумів наскільки фізична реабілітація багатогранна, а найбільше йому імпонує ортопедична неврологія, вертеброневрологія та рефлексотерапія. Надалі хлопець планує розвиватися саме в цих напрямах.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.