Соціум

Франківські школярі продавали поробки, випічку та напої, аби зібрати гроші для ЗСУ (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Школярі франківського ліцею №13 влаштували благодійний ярмарок, щоб допомогти українським воїнам. На ньому продавали саморобні вироби, власноруч спечені смаколики та домашні напої. Активно купувати солодощі взялися менші школярі. І не лише тому, що їх люблять. А вже у такому маленькому віці знають – придбавши улюблене тістечко, допоможуть захисникам, пише Репортер.

Поки наші мужні воїни нас захищають, то ми будемо гарно вчитися і допомагати їм. Ми дуже пишаємося воїнами і ми беремо з них приклад, – говорить першокласник Даніель.

Продають солодощі у коридорах ліцею старшокласники. До ярмарку, кажуть, готувалися давно. Школярі ретельно обирали солодощі, які зможуть самостійно приготувати й почастувати ними інших.

Ми практично все зробили своїми руками, тому що хочемо допомогти та стараємося зробити це від душі й щиро. Ми приготували багато випічки. Ми хочемо допомогти чим можемо і стараємося зробити все, що в наших силах, – каже дев’ятикласниця Дарія.

Долучилися до шкільного ярмарку і батьки учнів. Кажуть, намагаються підтримати дітей усім чим можуть. Бо їхні справи та намагання допомогти, переконані, щоразу наближають Україну до перемоги.

Такий масштабний ярмарок у ліцеї проводять щороку. Кожного разу з іншою благодійною метою. Цьогоріч – це підтримка українській армії.

Щороку ми збираємо близько 30 тис. грн, але цього року я впевнена, сума буде більшою, бо до ярмарку долучилися усі класи, навіть ті, що навчаються дистанційно. Також щороку під новий рік ми збираємо продукти і речі першої потреби, і завдяки капеланам, які на Різдво їдуть до наших воїнів, намагаємося їм організувати таку різдвяну вечерю, – розповідає педагогиня-організаторка Ольга Макарова-Коник.

Такі ярмарки, кажуть в ліцеї, організовуватимуть і надалі. Адже кожна отримана гривня, переконані, допомагає воїнам швидше здолати ворога.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.