Рятувальники виїжджали надавати допомогу по відкриванню дверей ліфта, всередині якого застрягли двоє дорослих і дитина. Це трапилося в одній з багатоповерхівок на вул. Миколайчука у вівторок, 29 листопада, ввечері, пише Репортер.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/lift.jpeg)
Повідомлення до Служби порятунку надійшло про те, що по вулиці Миколайчука всередині ліфта знаходиться троє осіб, з них одна дитина та потребують допомоги по аварійному відкриванню дверей. Прибувши на місце події рятувальники вивільнили людей з приміщення ліфта, який зупинився в результаті відключення від електроенергії, – повідомляє головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Рятувальники застерігають громадян не користуватися ліфтами у періоди стабілізаційних відключень електроенергії у будинку та під час повітряних тривог. Навіть коли є світло, постарайтеся не користуватися ліфтом, щоб у разі аварійного вимкнення не опинитися у пастці.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/lift-dytyna.jpeg)
Нагадаємо, випадки, коли франківці застрягають в ліфтах, почастішали. Минулого тижня рятувальники двічі визволяли людей з ліфтів. А 18 листопада у ліфті застрягли одночасно семеро людей.
Якщо ви таки застрягли у ліфті:
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Comments are closed.