Соціум

Франківські ресторатори вимагають дозволити їм працювати (ЗВЕРНЕННЯ)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Спільнота рестораторів Івано-Франківська звертається  до органів державної влади з вимогою скасувати рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.08.2020 року про повну заборону на діяльність.

Наводимо текст звернення повністю і без змін.

Фото ілюстративне

Шановні представники органів державної влади, індустрія гостинності України та, зокрема, Івано-Франківська в березні 2020 року увійшла у стадію гострої кризи через спалах респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Криза цілої індустрії надання послуг закладів громадського харчування уже призвела до значних збитків, закриття багатьох закладів та масових скорочень працівників, які переважно належать до найбільш вразливих соціальних груп населення.

Протоколом №26 від 27.08.2020 р. позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у м.Івано-Франківську, у тому числі встановлено з 00.00 31 серпня 2020 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Так, згідно з абзацом 1 підпункту 3 пункту 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 (далі по тексту-Постанова), на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки забороняються приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення.

Підприємці м. Івано-Франківська не згодні з таким рішенням.

Заклади громадського харчування м.Івано-Франківська складають значну частку економічної та туристичної індустрії міста уже впродовж багатьох років і демонструють прогресивний розвиток, позитивно змінюючи міське середовище.
Власники закладів кав’ярень та ресторанів несуть відповідальність перед своїми працівниками та змушені продовжувати виплачувати їм заробітні плати, щоб забезпечити фінансову підтримку, а також здійснювати інші податкові та соціальні виплати.

За весь час карантину заклади харчування дотримувались всіх норм та рекомендацій МОЗ та головного санітарного лікаря України. Зокрема:

  •  зменшили кількість посадкових місць,
  • посилили контроль за станом здоров’я працівників,
  • за власні кошти проводять тестування на COVID працівників,
  • забезпечують працівників засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Спільнота рестораторів Івано-Франківська просить про допомогу і вимагає: скасувати рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.08.2020 р.

Підприємці виступають за належну організацію роботи, а не повну заборону на діяльність.

Наслідки таких дій для економіки як місцевої , так і державної будуть непоправними.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.