Відео Соціум

Франківські поліцейські навчилися мови жестів (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
З 29 липня по 2 серпня в Івано-Франківську проходив тренінг: «Жестова мова для поліцейських» – новий підхід в наданні поліцейських послуг людям із порушеннями слуху та/або мовлення.

У ньому взяли участь 22 правоохоронці: дільничні офіцери, патрульні поліцейські, розшуковці, ювенальні поліцейські, що працюють з дітьми. Завдяки співпраці головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з громадською організацією «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст»» (м. Полтава), її директоркою Наталею Московець, поліцейські навчилися знаходити спільну мову з людьми, які мають порушення слуху, пише пресслужба ІФ ОДА.

«В Івано-Франківській області проживає велика кількість людей, які мають порушення слуху. Тільки в місті проживає більше тисячі людей, які не чують. Ми вивчили основи жестової мови задля того, щоб люди, які мають порушення слуху відчували, що вони дійсно захищені», – розповіла Наталія Московець.

Упродовж тижня поліцейські вивчали етику та класифікацію форм інвалідності, основи дактилю (пальцевої абетки) та жестової мови, а потім відпрацьовували навички у конкретних ситуаціях. Тренінг спрямований на поліпшення комунікації між поліцією і людьми з проблемами слуху та мовлення. Навички жестової мови сприятимуть більш оперативному реагуванню на повідомлення громадян з інвалідністю.

Поліцейські вивчали не тільки ситуативні жести, але й тематичні, які пов’язані з їхнім фахом. Завершився тренінг складанням іспитів. Найвідповідальнішим завданням було поспілкуватися на задану тематику з людьми, що не чують, які теж були присутні на іспиті.

«Цей тренінг є дуже важливим для працівників поліції, тому що основне наше завдання – захист прав громадян. Ми повинні реагувати без винятку на всі повідомлення та заяви», – відзначив начальник ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

https://www.facebook.com/frankivsk.police/videos/2260253990690075/

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.