Соціум

Франківські пластуни просять приносити книги для поранених бійців (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську пластуни збирають книжки для воїнів, які перебувають у військових госпіталях та реабілітаційних центрах.

Акцію зініціював курінь “Чортополохи”. Організаторки пояснюють – читання допоможе бійцям відволіктися від лікарняних буднів та підтримає їх морально, пише Репортер.

Електроніка – це добре, але світ повертається до паперових книг, – каже  старшопластунка з куреня Анастасія Скапровська. – Тим паче військовим з деякими травмами не можна багато часу проводити у телефоні. Таким чином вони зможуть відволікатися і поринати в якийсь інший світ.

Українська класика, світові бестселери, сучасна література – мешканців просять приносити книги будь-яких жартів та тематики. Але просять, щоб вживані примірники були в ідеальному стані.

На своїх оголошеннях пластуни розмістили QR-код, за яким можна задонатити гроші на покупку нових книг чи певні потреби військових. Російську літературу теж кажуть приносити: її будуть відправляти на переробку й вилучені кошти теж передавати для бійців.

Залишити книги можна просто у пластовій домівці. Або ж – надіслати “Новою поштою” до Франківська, Києва, Житомира, Львова та Вінниці. Збиратимуть літературу для воїнів до кінця березня.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.