Соціум

Франківські першокурсниці розмальовують гільзи, аби купити авто для 102 бригади (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Франківську першокурсниці Університету Короля Данила об’єдналися, аби допомогти Збройним силам України.  Студентки дизайнерки розмальовують гільзи та продають їх на аукціоні, який допоміг організувати університет.  Кошти підуть на купівлю автомобіля для 102 бригади, в якій воює тато Вікторії, пише Репортер.

Тато 17-річної студентки-дизайнерки Вікторії Матвієнків боронить нашу країну на передовій. Під час відпустки чоловік прихопив з собою сувенір з фронту – стріляні гільзи. Творчій доньці вони стали у пригоді.

Ці гільзи приїхали з Запорізького напрямку. Цікава дуже була ідея. Він мені про них розказав, – говорить Вікторія Матвієнків, студентка 1 курсу факультету дизайну УКД. – Я поділилася з друзями що тато приїжджає на вихідні. І ми якось так вирішили їх вдосконалити і розмалювати як атрибут війни. Він дуже мене підтримав

Ідею дівчини підтримали одногрупниці. Кожна гільза має авторський дизайн, в який авторки заклали особливий сенс. На одній зображена дівчина у вишиванці, що символізує красу українок, друга вказує на квітучість нашої країни, а на іншій зображена мрія Вікторії – палаюча москва.

Розмальовані гільзи продадуть з аукціону

Я думаю, мрія кожного українця – побачити москву, кремль, який просто палає, і я вирішила втілити це спершу в гільзу, а потім, думаю, що якісь сили нам допоможуть це втілити в реальність, – каже Вікторія.

Подруги вирішили не просто розмалювати гільзи, а ще й зробити власний внесок у допомогу українським воїнам.

Я розмальовую шопери, Віка мала гільзи, в неї була ідея з гільзами. В нас якось так все склалося як пазлик. І ми вирішили що ми розмалюємо їх і допоможемо цим воїнам, – каже Софія Рибчинська. – Цікавляться навіть звичайні люди, просто дають кошти, долучаються, підтримують і це насправді класно.

Тато Вікторії привіз гільзи з передової

Розмальовані гільзи дівчата вирішили продати на аукціоні, організувати який їм допоміг університет.  Вторговані кошти підуть на купівлю автомобіля для 102 бригади, в якій воює тато Вікторії.

Ми не можемо не допомагати нашим студентам і нашій Україні, тому звичайно ми підтримали цю ідею і допомагаємо реалізувати цей проєкт, – говорить Іванна Бабецька, проректорка з соціально-виховної роботи УКД.

Взяти участь в аукціоні можна на офіційній сторінці університету у Facebook. Початкова ціна однієї гільзи – 300 грн. Мінімальний крок ставки – 50 грн. Переможець аукціону визначиться 4 листопада о 12:00.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.